Červenec 2012

Hlasujte pro singl ''Boyfriend'' na MTV

31. července 2012 v 21:55 | Deni* |  Vote For Justin
Justin je nominován na 2 kategorie se singlem Boyfriend na MTV! Prosím hlasujte pro něj, on si to zaslouží :)

- Best Pop Video - ZDE
- Best Male Video - ZDE

Paris Jackson bránila Justina na Twitteru!

31. července 2012 v 21:49 | Deni* |  News
Paris Jackson (dcera Michaela Jacksona) bránila Justina na twitteru 29. července když si přečetla poznámku k fotce, kterou přidal Drake Bell (Nickelodeon hvězda "Drake & Josh"). Drake nahrál fotku, kde je Justin s make-upem, to způsobilo pobouření mezi Beliebers.
,,Neposlouchám písničky Justina Biebera ale jeho písně musí být plné nenávisti a vzteku protože to je to, čím jsou jeho Beliebers naplněny...
Nemám "nenávist" k @justinbieber!! Jen myslím, že jsou jeho fanoušci odporní. Nejsem velký fanoušek tohoto hudebního stylu...žádný problém... nemám rád popové rádio."
Paris neváhala a odepsala na to: ,,Pokud chceš porovnávat množství fanoušků a množství talentu mezi tebou a Justinem, víš kdo prohraje, že? Znám tvoje místo. Stejne jako on říká svůj názor, já říkám ten svůj...I když vysílání nenávistného obrazu není ve skutečnosti názor, oh ale dobře."
Justin na to odepsal pouze: ,,Drake a Josh byl můj oblíbený pořad když jsem byl dítě. Vážně."

imagebam.com

Nick Demoura's Choreography - Love me like you do

31. července 2012 v 16:42 | Deni* |  Videos
Tanečník Nick Demoura, natočil video, ve kterém předvádí svou vlastní taneční choreografii na písničku od Justina ''Love me like you do''. Velmi se mu to povedlo, opravdu mě to překvapilo jak skvělou sestavu udělal na tak pomalou písničku. Tenhle song od Justina přímo miluju :D :)


( 30.7.12 ) - Justin, Jeremy, Jaxon a Jazzy v Calabasasu

31. července 2012 v 16:36 | Deni* |  Candids
Justin byl včera zastižen se svím tátou Jeremym a sourozenci Jaxonem a Jazzy, opět v Kalifornii v Calabasasu. Nevím přesně kam měli namířeno, ale Justina si po cestě odchytlo pár fanynek, aby se s ním mohly vyfotit. Opět byl moc hezky oblečený. :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
(Více fotek v celém článku)

Kdo má nejlěpší popovou písničku tohoto léta?

30. července 2012 v 20:31 | Deni* |  Vote For Justin
Justin, Kanye West, Carly Rae Jepsen a další se zúčastnily soutěže o to, kdo má nejlepší píseň na Summer Games Summer Jam na MTV. Vítězové budou vyhlášeni v pondělí 6. srpna.
Justin je nominován v ktegorii "Pop", se singlem "As long as you love me" spolu s Rihannanou , Katy Perry, Carly Rae Jepsen a mnoho dalších talentovaných umělců. Jde o to kdo má nejlepší popovou píseň léta. Chcete-li hlasovat můžete ZDE a vyberte kategorii POP. Níže je seznam umělců, kteří soutěží v kategorii s Justinem:

- Carly Rae Jepsen - "Call Me Maybe"
- Flo Rida - "Whistle"
- Justin Bieber ft. Big Sean - "As Long As You Love Me"
- Katy Perry - "Wide Awake"
- Maroon 5 feat. Wiz Khalifa - "Payphone"
- Nicki Minaj - "Starships"
- One Direction - "One Thing"
- Owl City feat. Carly Rae Jepsen - "Good Time"
- Pink - "Blow Me (One Last Kiss)"
- Rihanna - "Where Have You Been"

Justin mluví o Believe a cestě do Indie pro ''Hindustan Times''

30. července 2012 v 20:20 | Deni* |  News
Hindustan Times nedávno dělal rozhovor s Justinem, kde se mluvilo především o spolupráci s ostatními hvězdami na albu ''Believe'', jeho růst a možnou návštěvu Indie. Justin se domnívá že je pravý čas zýskat si publikum i u starších lidí. Jak jistě víte, Justin se proslavil hodně díky svému hitu ''Baby'' a cítí že se jeho hudba od té doby vyvynula. ''Moje hudba se rozhodně stala o něco zralejší. Chci dělat hudbu, která by zaujala is tarší publikum. Nové album Believe obsahuje skutečně mnoho různých žánrů. Jsou tam písničky ve stylu balad, R & B a dokonce i pomalejší písně. Takže doufám, že se lidi baví.'' řekl Justin v rozhovoru. Na albu také s Justinem spolupracuje spoustu dalších známích hvězd. A to Big Sean, Ludacris, Nicki Minaj a Drake. ''Mám tyhle lidi opravdu rád, poslocuhám jejich muziku, takže jsem hrozně nadšený že jsem s nimi mohl na mém novém albu spolupracovat. '' Přiznal se. Justin také promluvil i o cestě do Indie, kterou plánuje v nejbližší době. ''Já vím že mám spoustu fanoušků v Indii, takže ano, moc rád bych v nejbližší době opět navštívil tuhle zemi a setkat se se všemi fanoušky.''

Písnička ''All around the world'' zahrála na olympijských hrách

30. července 2012 v 20:03 | Deni* |  Videos
Určitě znáte jeden z nových hitů Justina a to konrétně song ''All around the world'' který zpívá s rapperem Ludacrisem. Písnička hrála i na letošních olympijských hrách! Zde mám pro vás video, které je natočené z televize od nějakého fanouška.


Justin v Kanadě ( 2012 )

30. července 2012 v 18:01 | Deni* |  Candids
Objevila se tahle fotka, která byla pořízena nedávno. Je z kanady, kam se Justin před pár dny vrátil aby navštívil svoje kamarády. Na fotce za ním je Ryan Butler a myslím že je tam i Chaz. Jsem ráda že se opět viděli :)

imagebam.com

5 věcí, kterých se Justin nejvíc bojí

29. července 2012 v 19:13 | Deni* |  News

Našla jsem článek o Justinovi, pochází ze stránky t-music.cz. Jsou zde vyobrazeny všechny věci kterých se Justin nejvíc bojí.

TMA
Že se bojí tmy na sebe Justin prásknul před dvěma lety v proslulé The Oprah Winfrey Show. Tehdy jedenáctiletá Jordan se v krátkém rozhovoru Kanaďana na férovku zeptala - čeho se nejvíc bojíš? A Bieber neváhal ani na vteřinu: "Tmy."

ŽRALOCI
Celkem pochopitelná fobie pro ty, kteří viděli Čelisti… A postihla i Justina. V rozhovoru pro Extra TV zpěvák prozradil, že má ze žraloků pěkně nahnáno. A především z těch v mořích. Sice mu to nebrání v tom, aby se šel vykoupat, ale strach má.

VÝTAH
Může vám to přijít divné, ale Justin se bojí jezdit výtahem. Přeplněné výtahy mu doslova nahání hrůzu. Souvisí to s jeho klaustrofobií. Malé uzavřené prostory, to není něco, co by osmnáctiletý zpěvák vyhledával. Každopádně už ale našel lék na to, jak jezdit výtahy s větší pohodou. S bodyguardem Kennym vymysleli opravdu originální hru - prostě se mlátí navzájem do koulí.

PAVOUCI
Žádné překvápko. Strach z pavouků je jeden z nejběžnějších a má ho i Justin. Mimochodem, loni si pěkně vystřelil z fotografů. V Los Angeles ho zastihli s obřím pavoukem v ruce. Jasně, nebyl to pravý pavouk, ale celkem věrohodná hračka. A fotky Biebera s falešnou tarantulí obletěly celý svět.

ŠPINAVÉ RUCE
JustiN je čistotný a nesnáší jakýkoliv binec na svých rukách.
"Je to jako fobie, jakmile mám špinavé ruce, musím si je hned umýt. Jinak by mě to otravovalo,"
uvedl v rozhovoru pro The Sunday Times Magazine.

Justin: ''Moji fanoušci rostou se mnou''

29. července 2012 v 18:37 | Deni* |  News
Jak jistě víte, Justin nedávno nafotil nový photoshoot pro magazín ''Rollacoaster'' poskytl pro něj také rozhovor. Ten se zatím bohužel neobjevil celý, ale po kouskách. V rozhovoru se hodně probíral Justinův současný život a vývyn kariéry. Když se ho moderátor zeptal jak se teď cítí když už je mu 18. Justin odpověděl: ''Stále ještě rostu, je mi 18. a moji fanoušci rostou se mnou. Jsem starší a cítím se starším než jsem kdy byl, snažil jsem se aby to vyniklo i na mém novém albu a to se myslím povedlo.''
Doufám že se brzy objeví i celý rozhovor pro tento magazín, určitě vám ho sem hned přeložím.. :)

Kristen Bell a Dax Shepard si stěžují na Justina!

29. července 2012 v 18:27 | Deni* |  News
Kristen Bell a její přítel Dax Shepard jsou sousedy Justina a začali si na něj stěžovat. Dokonce o něm řekly, že jim nepřipadá jako dobrý soused. Dax Shepard řekl že měl původně ''Bieber horečku'' potom co viděl Justinův dokumentární film Never say never. Potom co se ale Justin nastěhoval vedle nich, všechno se změnilo. Pár řekl pro v nedávném rozhovoru pro People.com: ''Hudba, festivaly a paparazzi, myslím, že je to teď jako žít v Libanonu. Nevím přesně z kterého domu hudba hraje . Vím jen, že od té doby co se nastěhoval vedle nás, hudba nikdy nepřestane hrát." Stěžuje si Kristen.

( 28.7.12 ) - Justin a Jeremy v Calabasasu

29. července 2012 v 18:09 | Deni* |  Candids
Justin byl včera odpoledne se svím tátou Jeremym v Kalifornii a to konkrétně v Calabasasu. Mám pro vás 10 fotek. Justin byl moc hezky oblečený a jsou mu krásně vidět obě tetování na levé noze.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Kalendář pro rok 2013 #2

29. července 2012 v 14:38 | Deni* |  Magazines/Scans
Mám tady ještě 3 nové fotky z exkluzivního kalendáře pro rok 2013. Jsou tam všechny fotky na určité měsíce. Kdyby byla možnost, určitě bych si ho hned objednala :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Ariana Grande - Die In Your Arms cover

28. července 2012 v 20:36 | Deni* |  Videos
Zpěvačka a herečka Ariana Grande dala včera na svůj youtube kanál tenhle cover na písničku od Justina z nového alba Believe ''Die in your arms'' Justin se toho dnes všimnul, sdílel video na svém Twitteru a napsal k tomu: ''WOW... Zabila jsi to @arianagrande. Tvůj hlas zní úžasně @dieinyourarms'' Písnička je krásná jak od Justina tak i v podání Ariany, která zpívá skutečně nádherně :)


Kalendář pro rok 2013

28. července 2012 v 18:38 | Deni* |  Magazines/Scans
Objevily se 4 fotky z exkluzivního kalendáře pro rok 2013! jsou tam fotky z photoshootu pro album Believe. Už se těším až vyjde celý kalendář a více fotek z něj :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Justin Bieber Vs. Niall Horan

28. července 2012 v 11:39 | Deni* |  Vote For Justin
Na stránkcáh Popcrush.com vznikla nová anketa ve které soupeří náš Justin proti členovy ze skupiny One Direction Niallovy Horanovy. Justin je zatím na druhém místě, ale vzhledem k tomu že anketa vznikla před třemi dny, má Justin ještě velkou šanci ho porazit! proto vás prosím hlasujte pro Justina ZDE. :) děkujeme vám za podporu.

Justin Bieber Ft Chris brown - Together Forever (Demo Verse)

28. července 2012 v 11:10 | Deni* |  New Songs
Na youtube jsem našla tuhle demo versi nového songu Justina! jmenuje se ''Together Forever'' a údajně jí nazpíval společně s Chrisem Brownem. Zní to vážně perfektně a už se nemohu dočkat až písnička bude zveřejněna celá :)


Personal Photos #01

28. července 2012 v 10:57 | Deni* |  Personal
První osobní fotky Justina tady na blogu :) vybrala jsem pár nejnovějších, z toho první 2 jsou s fanoušky. Třetí fotku si dal Justin na svůj Twitter, hrozně se mi líbí ten jeho výraz :D Na další fotce je s bratrancem Alfreda, nevím přesně jak se jmenuje. A poslední fotka je údajně také z nového shootu od Mike Lernera. Snad se brzy objeví více fotek.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Ukázka z klipu ''As long as you love me''

27. července 2012 v 19:32 | Deni* |  Videos
Justin před pár minutami dal na svůj youtube kanál tuhle ukázku z nového klipu ''As long as you love me''!!! Scooter psal na Twitter že to bude krátký filmo lásce! Ta ukázka je úžasná, už se nemůžu dočkat na středu až uvidím klip celý


Nové informace ke klipu ''As long as you love me''

27. července 2012 v 19:22 | Deni* |  News
Mám pro vás pár nových informacíh ohledně nového videoklipu Justina na singl ''As long as you love me'' Justin se o klipu sám zmínil na Twitteru. Konkrétne napsal: ''Yeah so I'm gonna post the clip of the #AsLongAsYouLoveMeVideo tomrrow and then the entire video wednesday... cool? :)'' Stručně v překladu to znamená že dnes vyjde kousek začátku z videoklipu a ve středu bude mít premiéru už celý klip! cože je naprosto úžasná zpráva! :) a jako bonus jsem četla zprávu na Twitteru Dana Kantera a ten napsal že tenhle klip je zatím ten nejlepší co Justin má! Také už se těšíte tolik jako já?

© 2014 | Your best Czech source about singer Justin Bieber